Yhteystiedot

MYYNTI

Janne Hildén

Janne Hildén

Myyntipäällikkö, Oulu

Nord Raudoituksen
tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 40 158 7401
janne@nordraudoitus.fi

swedish flag    

Tom Lindfors

Tom Lindfors

Myynti, Vantaa

Toimialue Suomi ja Ruotsi
Tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 50 060 6856
tom@nordraudoitus.fi
swedish flag    

Mika Penttilä

Mika Penttilä

Myynti, Oulu

Nord Worksin toiminnanjohtaja

+358 40 758 1494
mika@nordraudoitus.fi
  

Harry Söderlund

Harry Söderlund

Myyntiassistentti, Oulu

Ruotsin tytäryhtiön autot, majoitusasiat ja laskutus.

+358 40 187 3411  
harry@nordraudoitus.fi

 swedish flag    

HALLINNOLLINEN JA HR-OSASTO

Essi Pyykkönen

Essi Pyykkönen

Hallinnollisen osaston ja HR-osaston päällikkö, Oulu

Yrityksen hallinnolliset asiat ja työsuhdeasiat.

+358 40 136 5621
essi@nordraudoitus.fi

       

Juha Salovaara

Juha Salovaara

Hankintavastaava, Oulu

Työkalu- ja työvaatehankinnat

+358 40 524 9625
juha@nordraudoitus.fi
 

     

Mira Kiviniemi

Mira Kiviniemi

Johdon assistentti, Oulu

Laskutus. Ruotsin tytäryhtiön hallinnolliset asiat. 

+358 41 314 7790
mira@nordraudoitus.fi
   swedish flag   

     

Jani Hukkanen

Jani Hukkanen

Työsuojelupäällikkö, Oulu

Tarjouspyynnöt ja projektikohtaiset asiat.

+358 40 187 7937
hukkis@nordraudoitus.fi

  

Laura Vesala

Laura Vesala

Toimistoassistentti, Oulu

Palkka-asiat ja kirjanpidon avustaminen

+358 40 758 1540
laura@nordraudoitus.fi

       

Konsta Lioutkovski

Konsta Lioutkovski

Toimitusjohtaja, Oulu

Tarjoukset ja sopimukset

+358 40 517 9058
konsta@nordraudoitus.fi

   

Joanna Bil-Piatkowska

Joanna Bil-Piatkowska

HR-assistentti, Oulu

Lomasuunnittelu ja majoitusasiat.

+358 40 526 1323
joanna@nordraudoitus.fi
    

     

Sanni Hökkä

Sanni Hökkä

HR-assistentti, Oulu

Majoitushankinta, työsuhdeasioiden avustus

+358 44 493 6784
sanni@nordraudoitus.fi
         

Monika Cwiek

Monika Cwiek

Toimisto, Oulu

Ruotsin tytäryhtiön talousasioiden avustus

+358 40 090 1630
monika@nordraudoitus.fi
  

Damian Wojcik

Damian Wojcik

Henkilöstöjohtaja

Kontakti työmaiden ja henkilöstön välillä.
Rekrytointi

+358 40 153 1448
damian@nordraudoitus.fi
     

Lidia Häyrinen

Lidia Häyrinen

HSE-koordinaattori

Työturvallisuuskouluttaja. Koulutukset, perehdytykset, työterveyshuolto ja työtapaturmat.

+358 40 163 1672
lidia@nordraudoitus.fi
            

Mariusz Bogusz

Mariusz Bogusz

Työnjohtaja

Työnjohtaja työmailla. Vastuualueina Lounais- ja Pohjois-Suomen työmaat.

+358 40 153 1408
mariusz@nordraudoitus.fi
   

Ida Matysek

Ida Matysek

HR Planning Manager

HR-suunnittelu ja HR-koordinointi, työsuhdeasiat. Linkki työntekijöiden ja työmaan välillä.

+358 40 014 9812 
ida@nordraudoitus.fi
      

Agnieszka Figas-Qvintus

Agnieszka Figas-Qvintus

Henkilöstöassistentti

HR-osaston avustus, ensisijainen kontaktihenkilö työntekijöille.

+358 40 014 9764
aga@nordraudoitus.fi
      

Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

 Sulkapolku 9 A, 00370 Helsinki

Nord Raudoitus Oy

Muistathan, että meille voit lähettää viestiä myös turvapostitse lähetyslomakkeen linkillä vaihtamalla etunimen kohdalle vastaanottajan nimen:
https://www.turvaposti.fi/viesti/etunimi@nordraudoitus.fi

Y-tunnus: 2912617-6
Laskutusohjeet

Yhteydenottolomake

 

     

    Sulkapolku 9 A, 00370 Helsinki

    Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

    Nord Armering Ab (vain postiosoite)