Yhteystiedot

MYYNTI

Janne Hildén

Janne Hildén

Myyntipäällikkö, Oulu

Nord Raudoitus
Tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 40 158 7401
janne@nordraudoitus.fi

swedish flag    

Jani Hukkanen

Jani Hukkanen

Projektipäällikkö, Oulu

Nord Timpurit
Tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 40 187 7937
hukkis@nordraudoitus.fi

  

Tom Lindfors

Tom Lindfors

Myynti, Vantaa

Toimialue Suomi ja Ruotsi
Tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 50 060 6856
tom@nordraudoitus.fi
swedish flag    

Harry Söderlund

Harry Söderlund

Myyntiassistentti, Oulu

Ruotsin myynnin avustus.

+358 40 187 3411  
harry@nordraudoitus.fi

 swedish flag    

HALLINNOLLISET ASIAT

Essi Pyykkönen

Essi Pyykkönen

Toimistopäällikkö, Oulu

Yrityksen hallinnolliset asiat, työsuhdeasiat, markkinointipäätökset

+358 40 136 5621
essi@nordraudoitus.fi

       

Mira Kiviniemi

Mira Kiviniemi

Johdon assistentti, Oulu

Yrityksen hallinnollisissa tehtävissä avustaminen. Ruotsin tytäryhtiön asiat. 

+358 41 314 7790
mira@nordraudoitus.fi
   swedish flag   

     

Monika Cwiek

Monika Cwiek

Toimistoassistentti, Oulu

HR-asioissa avustaminen, Oulun tarvikehankinnat ja autojen logistiikka-asiat

+358 40 090 1630
monika@nordraudoitus.fi
  

Konsta Lioutkovski

Konsta Lioutkovski

Toimitusjohtaja, Oulu

Tarjoukset ja sopimukset.

+358 40 517 9058
konsta@nordraudoitus.fi
    

HENKILÖSTÖHALLINTO

Ida Matysek

Ida Matysek

Henkilöstöpäällikkö

Rekrytointi ja työsopimus-asiat. Kontakti työmaiden ja työntekijöiden välillä.

+358 40 014 9812 
ida@nordraudoitus.fi
      

Damian Wojcik

Damian Wojcik

Henkilöstöjohtaja

Henkilöstöosaston johtaja. Kontakti työmaiden ja henkilöstön välillä.

+358 40 153 1448
damian@nordraudoitus.fi
     

Lidia Kumpula

Lidia Kumpula

Työturvallisuuskoordinaattori

Työturvallisuuskouluttaja. Koulutukset, perehdytykset sekä työterveyshuolto.

+358 40 163 1672
lidia@nordraudoitus.fi
            

Mariusz Bogusz

Mariusz Bogusz

Työnjohtaja

Työnjohtaja työmailla. Vastuualueina Lounais- ja Pohjois-Suomen työmaat.

+358 40 153 1408
mariusz@nordraudoitus.fi
   

Agnieszka Figas-Qvintus

Agnieszka Figas-Qvintus

Henkilöstöassistentti

Majoitushankinnat, tulkkaus, yleiset henkilöstöasiat sekä työntekijöiden virastoasiat.

+358 40 014 9764
aga@nordraudoitus.fi
      

SINUSTA HARJOITTELIJAMME?

SINUSTA HARJOITTELIJAMME?

Helsinki, Oulu

Etsimme harjoittelijaa HR-osastollemme Helsinkiin ja hallinnollisiin tehtäviin Ouluun. Jos kiinnostuit, lähetä hakemuksesi 
Rekry-sivullamme

         

Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

 Sulkapolku 9 A, 00370 Helsinki

Nord Raudoitus Oy

Muistathan, että meille voit lähettää viestiä myös turvapostitse lähetyslomakkeen linkillä vaihtamalla etunimen kohdalle vastaanottajan nimen:
https://www.turvaposti.fi/viesti/etunimi@nordraudoitus.fi

Y-tunnus: 2912617-6
Laskutusohjeet

Yhteydenottolomake

 

     

    Sulkapolku 9 A, 00370 Helsinki

    Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

    Nord Armering Ab (vain postiosoite)