Yhteystiedot

MYYNTI

Janne Hildén

Janne Hildén

Myynti, Oulu

Nord Raudoituksen
tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 40 158 7401
janne@nordraudoitus.fi

swedish flag    

Tom Lindfors

Tom Lindfors

Myynti, Helsinki

Toimialue Suomi ja Ruotsi
Tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 50 060 6856
tom@nordraudoitus.fi
swedish flag    

Mikael Haapola

Mikael Haapola

Myynti, Oulu

Nord Raudoituksen myynti.

+358 40 196 6072
mikael@nordraudoitus.fi
  

Mika Penttilä

Mika Penttilä

Nord Works Oy toiminnanjohtaja, Oulu

Tarjouspyynnöt ja myynti

+358 40 758 1494
mika@nordraudoitus.fi
  

HALLINNOLLINEN JA HR-OSASTO

Essi Pyykkönen

Essi Pyykkönen

Hallinnollisen osaston ja HR-osaston päällikkö, Oulu ja Helsinki

Yrityksen hallinnolliset asiat, työsuhdeasiat.

+358 40 136 5621
essi@nordraudoitus.fi
       

Ida Matysek

Ida Matysek

Nord Armering: HR Planning Manager, Helsinki

HR-suunnittelu ja HR-koordinointi, työsuhdeasiat.

+358 40 014 9812 
ida@nordraudoitus.fi
      

Mira Kiviniemi

Mira Kiviniemi

Controller, Oulu

Talousasiat sekä Ruotsin tytäryhtiön hallinnolliset asiat. 

+358 41 314 7790
mira@nordraudoitus.fi
   swedish flag   

     

Vitalii Polianskyi

Vitalii Polianskyi

Nord Raudoitus: HR Specialist, Helsinki

HR-suunnittelu ja HR-koordinointi

+358 40 169 7436
vitalii@nordraudoitus.fi

     

Jani Hukkanen

Jani Hukkanen

Työsuojelupäällikkö, Oulu

Tarjouspyynnöt ja projektikohtaiset asiat.

+358 40 187 7937
hukkis@nordraudoitus.fi

  

Lidia Häyrinen

Lidia Häyrinen

HSE-koordinaattori, Helsinki

Työturvallisuuskouluttaja. Koulutukset, perehdytykset ja työterveyshuolto.

+358 40 163 1672
lidia@nordraudoitus.fi
            

Harry Söderlund

Harry Söderlund

Myyntiassistentti, Oulu

Ruotsin tytäryhtiön autot, majoitusasiat ja reskontra.

+358 40 187 3411  
harry@nordraudoitus.fi

 swedish flag    

Mariusz Bogusz

Mariusz Bogusz

Työnjohtaja

Työnjohtaja tuulipuistotyömailla.

+358 40 153 1408
mariusz@nordraudoitus.fi
   

Konsta Lioutkovski

Konsta Lioutkovski

Toimitusjohtaja, Oulu

Tarjoukset ja sopimukset

+358 40 517 9058
konsta@nordraudoitus.fi
   

Laura Vesala

Laura Vesala

Johdon assistentti, Oulu

Palkka-asiat, laskutus sekä kirjanpidon avustaminen

+358 40 758 1540
laura@nordraudoitus.fi

       

Agnieszka Figas-Qvintus

Agnieszka Figas-Qvintus

Henkilöstöassistentti, Helsinki

Ensisijainen kontaktihenkilö työntekijöille.

+358 40 014 9764
aga@nordraudoitus.fi
      

Monika Cwiek

Monika Cwiek

Administrative Office Worker, Oulu

Ruotsin tytäryhtiön palkka-asiat

+358 40 090 1630
monika@nordraudoitus.fi
 

     

Sebastian Sikorski

Sebastian Sikorski

Työnjohtaja

Työnjohto tuulipuistotyömailla.

+358 523 4955
sebastian@nordraudoitus.fi
 

     

Damian Wojcik

Damian Wojcik

Työnjohtaja

Työnjohtaja työmailla Suomessa.

+358 40 153 1448
damian@nordraudoitus.fi
     

Juha Salovaara

Juha Salovaara

Hankintavastaava, Oulu

Autohallinta, työkalu- ja työvaatehankinnat

+358 40 524 9625
juha@nordraudoitus.fi
 

     

Joanna Bil-Piatkowska

Joanna Bil-Piatkowska

HR-assistentti, Oulu

Lomasuunnittelu ja majoitusasiat.

+358 40 526 1323
joanna@nordraudoitus.fi
    

     

Sanni Hökkä

Sanni Hökkä

HR-assistentti, Oulu

Majoitushankinta, työsuhdeasioiden avustus

+358 44 493 6784
sanni@nordraudoitus.fi
         

Andrei Buloga

Andrei Buloga

Työnjohtaja, Ruotsi

Työnjohtaja työmailla Ruotsissa.

+358 40 150 3945
andrei@nordraudoitus.fi

    

Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

 Sulkapolku 9 A, 00370 Helsinki

Nord Raudoitus Oy

Muistathan, että meille voit lähettää viestiä myös turvapostitse lähetyslomakkeen linkillä vaihtamalla etunimen kohdalle vastaanottajan nimen:
https://www.turvaposti.fi/viesti/etunimi@nordraudoitus.fi

Y-tunnus: 2912617-6
Laskutusohjeet

Yhteydenottolomake

 

     

    Sulkapolku 9 A, 00370 Helsinki

    Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

    Nord Armering Ab (vain postiosoite)