Yhteystiedot

Rautionkatu 14 A, 90400   oulu

Konsta Lioutkovski

Konsta Lioutkovski

Toimitusjohtaja

Tarjoukset ja sopimukset

 

 

+358 40 517 9058
konsta@nordraudoitus.fi
            

Janne Hildén

Janne Hildén

Myyntipäällikkö

Tarjouspyynnöt ja myynti. Yhteyshenkilö yhteistyökumppaneille. 

+358 40 158 7401
janne@nordraudoitus.fi

swedish flag    

Essi Pyykkönen

Essi Pyykkönen

Toimistopäällikkö

Yrityksen hallinnolliset asiat, kirjanpito- ja palkka-aineiston valmistelu, työsuhdeasiat, markkinointi

+358 40 136 5621
essi@nordraudoitus.fi
         

Harry Söderlund

Harry Söderlund

Myyntiassistentti

Avustaminen yrityksen Ruotsin hallinnollisissa asioissa ja myynnissä


+358 40 1873411
  
harry@nordraudoitus.fi

   swedish flag    

Julia Keränen

Julia Keränen

Toimistoassistentti

Yleiset toimistoasiat, majoitushankinnat,  markkinointi,
tarvikeinvestoinnit

+358 44 978 0603
julia@nordraudoitus.fi

  

Jani Hukkanen

Jani Hukkanen

Projektipäällikkö Nord Timpurit

Nord Timpureiden yhteyshenkilö.
Tarjouspyynnöt ja myynti.

+358 40 187 7937
jani@nordraudoitus.fi

  

Teknobulevardi 3-5, 3. krs,  01530   vantaa

Damian Wojcik

Damian Wojcik

Henkilöstöjohtaja

Henkilöstöosaston johtaja

 

+358 40 153 1448
damian@nordraudoitus.fi
     

Ida Matysek

Ida Matysek

Henkilöstöpäällikkö

Rekrytointi ja työsopimusasiat. Kontakti työmaiden ja työntekijöiden välillä

+358 40 014 9812 
ida@nordraudoitus.fi

      

Lidia Kumpula

Lidia Kumpula

Henkilöstöassistentti

Koulutukset, perehdytykset ja työterveyshuolto. Työntekijöiden majoitukset ja tulkkaus tarvittaessa

+358 40 163 1672
lidia@nordraudoitus.fi
            

Agnieszka Figas-Qvintus

Agnieszka Figas-Qvintus

Henkilöstöassistentti

Tulkkaus, yleiset henkilöstöasiat sekä työntekijöiden virastoasiat

+358 40 014 9764
aga@nordraudoitus.fi

      

Mariusz Bogusz

Mariusz Bogusz

Työnjohtaja

Työnjohtaja työmailla. Vastuualueina Lounais- ja Pohjois-Suomen työmaat

+358 40 153 1408
mariusz@nordraudoitus.fi
     

 

Yhteydenotto

Yhteydenotto

Info

Yhteydenotto yleisissä asioissa, työhakemukset ja tarjoukset

 

info@nordraudoitus.fi

         swedish flag

Valeriia Smirnova

Toimistotyöntekijä

Yleiset toimistotehtävät, HR-osaston avustaminen,
postin hallinta

+358 40 220 1287
valeriia@nordraudoitus.fi

      

Nord Raudoitus Oy

Muistathan, että meille voit lähettää viestiä myös turvapostitse lähetyslomakkeen linkillä vaihtamalla etunimen kohdalle vastaanottajan nimen:
https://www.turvaposti.fi/viesti/etunimi@nordraudoitus.fi

Y-tunnus: 2912617-6
Laskutusohjeet

Yhteydenottolomake

    Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

     Teknobulevardi 3-5, 3 krs, 01530 Vantaa

    Teknobulevardi 3-5, 01530 Vantaa

    Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu