Yhteystiedot

Rautionkatu 14 A, 90400   oulu

Konsta Lioutkovski

Konsta Lioutkovski

Toimitusjohtaja

Tarjoukset ja sopimukset

 

+358 40 517 9058
konsta@nordraudoitus.fi
            

Janne Hildén

Janne Hildén

Myynti

Tarjouspyynnöt ja myynti. Yhteyshenkilö yhteistyökumppaneille. 

+358 40 158 7401
janne@nordraudoitus.fi

swedish flag    

Essi Pyykkönen

Essi Pyykkönen

Johdon assistentti

Yrityksen hallinnolliset asiat, markkinointi ja työntekijöiden majoitushankinnat

+358 40 136 5621
essi@nordraudoitus.fi
         

Tomi Vähäkuopus

Tomi Vähäkuopus

Johdon assistentti

Yrityksen hallinnolliset asiat Ruotsissa. Nord Armering AB:n hallinnolliset asiat

+358 40 220 1287
tomi@nordraudoitus.fi

swedish flag    

Julia Keränen

Julia Keränen

Toimistoassistentti

Yleiset toimistoasiat ja työntekijöiden tarvikeinvestoinnit

+358 44 978 0603
julia@nordraudoitus.fi

  

Harry Söderlund

Harry Söderlund

Myyntiassistentti

Avustaminen yrityksen Ruotsin hallinnollisissa asioissa ja myynnissä


+358 40 1873411
  
harry@nordraudoitus.fi

   swedish flag    

Teknobulevardi 3-5, 3. krs,  01530   vantaa

Damian Wojcik

Damian Wojcik

Henkilöstöjohtaja

Henkilöstöosaston johtaja

 

+358 40 153 1448
damian@nordraudoitus.fi
     

Ida Matysek

Ida Matysek

Henkilöstöpäällikkö

Rekrytointi ja työsopimusasiat. Kontakti työmaiden ja työntekijöiden välillä

+358 40 014 9812 
ida@nordraudoitus.fi

      

Lidia Kumpula

Lidia Kumpula

Henkilöstöassistentti

Koulutukset, perehdytykset ja työterveyshuolto. Työntekijöiden majoitukset ja tulkkaus tarvittaessa

+358 40 163 1672
lidia@nordraudoitus.fi
            

Agnieszka Figas-Qvintus

Agnieszka Figas-Qvintus

Henkilöstöassistentti

Tulkkaus, yleiset henkilöstöasiat sekä työntekijöiden virastoasiat

+358 40 014 9764
aga@nordraudoitus.fi

      

Mariusz Bogusz

Mariusz Bogusz

Työnjohtaja

Työnjohtaja työmailla. Vastuualueina Lounais- ja Pohjois-Suomen työmaat

+358 40 153 1408
mariusz@nordraudoitus.fi
     

 

Yhtyedenotto

Yhtyedenotto

Info

Yhteydenotto yleisissä asioissa, työhakemukset ja tarjoukset

 

info@nordraudoitus.fi

         swedish flag

Nord Raudoitus Oy

 

info@nordraudoitus.fi

Y-tunnus: 2912617-6
Laskutusohjeet

Yhteydenottolomake

Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu

 Teknobulevardi 3-5, 3 krs, 01530 Vantaa

Teknobulevardi 3-5, 01530 Vantaa

Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu